A kézműveskedés és a népi kultúra szeretete egészen a gyermekkoromig nyúlik vissza. Zala megyében, egy kis faluban nőttem fel. Nálunk a családban mindenki alkotott, készítgetett valamit, így az alkotás szeretete bennem is megvolt és számomra ez a természetes alapanyagok megmunkálásában teljesedett ki. 2001 óta az ország egyik legszebb falujában Hollókőn élek, ahol a hagyományok, a természet közelsége még inkább a népi kézművesség irányába terelte az életem.
2008-ban a Hagyományok Házában elvégeztem a népi játszóházi foglalkozásvezető tanfolyamot; majd a csuhé-, gyékény-, és szalmatárgy készítő szakképzést is megszereztem. Tárgyaimat elsősorban kákából és gyékényből készítem, melyhez az alapanyagokat én gyűjtöm be.
Munkáimat folyamatosan zsűriztetem, így a legtöbb alkotásom rendelkezik a Páva védjeggyel is. 2019-ben megkaptam a népi iparművész címet. Fontosnak tartom hagyományaink tovább örökítését, ezért rendszeresen vállalok kézműves oktatást gyerekeknek és felnőtteknek is egyaránt. Az elmúlt években számos hazai és külföldi rendezvényen vettem részt, mint kézműves. Munkáim több kiállításon is szerepeltek, illetve díjakat is kaptak.
Hollókőn kialakított Élményfonó műhelyemben alkotok, ahol szívesen látok vendégeket is.
Célom, hogy a hazai természetes alapanyagokból olyan termékeket készítsek, melyek a mai korban is megtalálják a helyüket. A hagyományos tárgyak mellett így születtek meg a TundeDesign Divat a természetből termékei, ahol hagyományt „fonom” össze a mai modern elvárásokkal. A formák megújításával és a különböző anyagok kombinálásával készülnek a különböző fonott táskák, övek, ékszerek, de akár lakberendezési tárgyak is, melyek jól használhatóak mindennapjainkban.
Palócföldi Népi Iparművészek Egyesületének 2012 óta vagyok a tagja, és 2017 óta az alelnöke.
Eredmények, díjak
Hungarikum Pályázat 2018, Hagyomány a divatban pályázaton a Divat a természetből kollekcióm pályázati támogatásban részesült, majd a 2019-es folkTREND divatbemutatón a nagyözönség számára is láthatóvá vált
Komatál Program Kárpát-medencei alkotópályázaton díjazott lett a komaszatyor munkám, 2019
XV. Virágzó Népművészet Kiállításon munkáimmal különdíjban részesültem, 2019
Tárgyalkotó Népi Iparművész cím 2019.
„Fejre való viseletek újragondolása” című pályázatra beadott munkám különdíjában részesült, 2020
Hungarikum Pályázat 2020, Hagyomány a divatban pályázaton a TYPHA Blue kollekcióm pályázati támogatásban részesült, majd a 2021-es folkTREND divatbemutatón a nagyözönség számára is láthatóvá vált.